AHA500FB-5R49
MFR.Part #
AHA500FB-5R49
JLCPCB Part #
C1567877
Description
5.49Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS