AHA50AFB-5K49
MFR.Part #
AHA50AFB-5K49
JLCPCB Part #
C1569864
Description
5.49kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS