AHA50AFB-21R
MFR.Part #
AHA50AFB-21R
JLCPCB Part #
C1568977
Description
21Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS