AHA50AFB-4R12
MFR.Part #
AHA50AFB-4R12
JLCPCB Part #
C6464491
Description
4.12Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS