AHA50AFB-4R75
MFR.Part #
AHA50AFB-4R75
JLCPCB Part #
C7213871
Description
4.75Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS