AHA500FB-1R1
MFR.Part #
AHA500FB-1R1
JLCPCB Part #
C1567646
Description
1.1Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS