AHA50AFB-1R1
MFR.Part #
AHA50AFB-1R1
JLCPCB Part #
C6500017
Description
1.1Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS