AHA500FB-12R7
MFR.Part #
AHA500FB-12R7
JLCPCB Part #
C1567660
Description
12.7Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS