AHA50AFB-12R7
MFR.Part #
AHA50AFB-12R7
JLCPCB Part #
C1568634
Description
12.7Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS