AHA500FB-10R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA500FB-10R7
JLCPCB Part #
C1567726
Package
Plugin
Description
10.7Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS