AHA500FB-8R87
MFR.Part #
AHA500FB-8R87
JLCPCB Part #
C1567824
Description
5W 8.87Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS