AHA25AFB-453R
MFR.Part #
AHA25AFB-453R
JLCPCB Part #
C1568384
Description
25W 453Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS