PE0603JRF470R039L
MFR.Part #
PE0603JRF470R039L
JLCPCB Part #
C1719066
Description
39mΩ 400mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS