AHA10BJB-680R
MFR.Part #
AHA10BJB-680R
JLCPCB Part #
C1569305
Description
100W 680Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS