RT2512CKB0731R6L
MFR.Part #
RT2512CKB0731R6L
JLCPCB Part #
C4157775
Description
-55℃~+125℃ 31.6Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS