FMP200FRF52-3K48
MFR.Part #
FMP200FRF52-3K48
JLCPCB Part #
C1757060
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.48kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS