AF2010FK-0761R9L
MFR.Part #
AF2010FK-0761R9L
JLCPCB Part #
C7213444
Description
-55℃~+155℃ 61.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS