RT0805FRD07523KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805FRD07523KL
JLCPCB Part #
C4054969
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 523kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS