RT0805FRE07787RL
MFR.Part #
RT0805FRE07787RL
JLCPCB Part #
C869584
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS