AF164-FR-074K32L
MFR.Part #
AF164-FR-074K32L
JLCPCB Part #
C1739698
Description
4 4.32kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS