EXB-38V114JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-38V114JV
JLCPCB Part #
C1734575
Package
0603x4
Description
110kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS