AF164-FR-07402KL
MFR.Part #
AF164-FR-07402KL
JLCPCB Part #
C1734424
Description
4 402kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS