AF164-FR-07390KL
MFR.Part #
AF164-FR-07390KL
JLCPCB Part #
C1736186
Package
0603x4
Description
390kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS