AA0201FR-076K49L
MFR.Part #
AA0201FR-076K49L
JLCPCB Part #
C3916544
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS