AF164-FR-07316RL
MFR.Part #
AF164-FR-07316RL
JLCPCB Part #
C1736311
Description
316Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS