AF124-FR-0722RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF124-FR-0722RL
JLCPCB Part #
C6463552
Package
0804
Description
22Ω 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS