FMP200FRF52-2K61
MFR.Part #
FMP200FRF52-2K61
JLCPCB Part #
C1756956
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS