RP102PJ560CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RP102PJ560CS
JLCPCB Part #
C19425593
Package
0404
Description
2 4 56Ω 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS