AT0402DRD07205RL
MFR.Part #
AT0402DRD07205RL
JLCPCB Part #
C851277
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS