AF122-FR-071K37L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF122-FR-071K37L
JLCPCB Part #
C1737140
Package
0402x2
Description
1.37kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS