FMP-50FTF52-130R
MFR.Part #
FMP-50FTF52-130R
JLCPCB Part #
C1375350
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS