AR0805FR-072M87L
MFR.Part #
AR0805FR-072M87L
JLCPCB Part #
C4235809
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS