AF122-FR-0719K6L
MFR.Part #
AF122-FR-0719K6L
JLCPCB Part #
C1734512
Description
19.6kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS