MFR100FRE52-887K
MFR.Part #
MFR100FRE52-887K
JLCPCB Part #
C1760626
Description
-55℃~+155℃ 1W 887kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS