AF122-FR-07130KL
MFR.Part #
AF122-FR-07130KL
JLCPCB Part #
C5582273
Package
0404
Description
130kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS