AHA25AFB-41R2
MFR.Part #
AHA25AFB-41R2
JLCPCB Part #
C1568395
Description
25W 41.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS