RT0805BRC07124RL
MFR.Part #
RT0805BRC07124RL
JLCPCB Part #
C864611
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS