AF1210FR-07287RL
MFR.Part #
AF1210FR-07287RL
JLCPCB Part #
C2118614
Description
-55℃~+155℃ 200V 287Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS