RT1206BRB0775RL
MFR.Part #
RT1206BRB0775RL
JLCPCB Part #
C869783
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS