AF1210FR-0725K5L
MFR.Part #
AF1210FR-0725K5L
JLCPCB Part #
C2118101
Description
-55℃~+155℃ 200V 25.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS