YC324-JK-07120KL
MFR.Part #
YC324-JK-07120KL
JLCPCB Part #
C1735745
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
120kΩ 125mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS