AF1210FR-0720KL
MFR.Part #
AF1210FR-0720KL
JLCPCB Part #
C855286
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS