AC0805FR-7W60R4L
MFR.Part #
AC0805FR-7W60R4L
JLCPCB Part #
C727999
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS