MF0204FRE52-7R32
MFR.Part #
MF0204FRE52-7R32
JLCPCB Part #
C3383072
Description
-55℃~+155℃ 400mW 7.32Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS