AF1210FR-07169RL
MFR.Part #
AF1210FR-07169RL
JLCPCB Part #
C2118732
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS