SR1210FR-0768RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1210FR-0768RL
JLCPCB Part #
C7084884
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS