RT0805WRE07110KL
MFR.Part #
RT0805WRE07110KL
JLCPCB Part #
C1710091
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS