MFR100FTE52-750R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FTE52-750R
JLCPCB Part #
C3411604
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS