AF1206FR-07732RL
MFR.Part #
AF1206FR-07732RL
JLCPCB Part #
C6499504
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS