FKN400JT-73-36R
MFR.Part #
FKN400JT-73-36R
JLCPCB Part #
C1392968
Description
-40℃~+155℃ 36Ω 4W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS